Series
Ratings
55
White CollarRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 1.5- DamoRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 1.5