Series
Ratings
53
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0