Movies
Ratings
226
UsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
GlassRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5