Series
Ratings
111
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Beautiful DaysRated ★ 4.0- Little WomenRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5