Movies
Ratings
304
Pulp FictionRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 3.5