Series
Ratings
46- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- My Fair Princess IIIRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0