Series
Ratings
13
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0