Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0