Movies
Ratings
85
MonsterRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5