Series
Ratings
75
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0