Movies
Ratings
573
BedevilledRated ★ 2.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 2.0
APT.Rated ★ 2.5
[REC]²Rated ★ 2.5
PandorumRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0