Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
VoyagersRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0