Series
Ratings
38
The Murky StreamRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5