Titles you rated
User Not FoundRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0