Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0