Series
Ratings
10
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0