Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0