Series
Ratings
293
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Boy Swallows UniverseRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0