Movies
Ratings
133
MoanaRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Tall GirlRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0