Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0