Movies
Ratings
112
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 1.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0