Series
Ratings
13- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5