Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5