Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0