Movies
Ratings
484
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 3.5
Double LoverRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
RadianceRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 3.5