Titles you rated
The GuiltyRated ★ 2.0
The MauritanianRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
StowawayRated ★ 2.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 2.5
Hotel ChevalierRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
2046Rated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5