Titles you rated
SoulRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The High NoteRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5