Titles you rated
The JournalistRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
Chihayafuru part3Rated ★ 4.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.0
RestlessRated ★ 4.5
Chihayafuru Part IIRated ★ 2.5
Chihayafuru Part IRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Lies She LovedRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0