Titles you rated
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Naomi and KanakoRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
OutlanderRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0