Titles you rated
DrivenRated ★ 4.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
EraserRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 4.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
True LiesRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0