Movies
Ratings
85
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5