Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0