Series
Ratings
340
ChernobylRated ★ 5.0
Oh! My EmperorRated ★ 4.0
Refresh ManRated ★ 4.5
Off To SchoolRated ★ 3.5
Best Friends in LoveRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5