Series
Ratings
22
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0