Series
Ratings
57
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0