Series
Ratings
16
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0