Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0- Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0