Titles you rated
My DictatorRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
First BloodRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 2.5
Happiness for SaleRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 2.5
The FighterRated ★ 1.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
No EscapeRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0