Movies
Ratings
49
The AvengersRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0