Titles you rated
The MatchRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 5.0
The MuleRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 1.5