Movies
Ratings
16
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0