Movies
Ratings
47
MaleficentRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0