Titles you rated
Radio StarRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0