Titles you rated
PrisonersRated ★ 4.0
StowawayRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0