Movies
Ratings
1330
MissingRated ★ 4.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Lost CityRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
HouseboundRated ★ 3.0
Game NightRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5