Series
Ratings
72
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 0.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5