Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
The LobsterRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 0.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Most Hated Woman in AmericaRated ★ 0.5
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 0.5
The BossRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
GlassRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 3.0
MayhemRated ★ 1.5