Movies
Ratings
675
CarsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0