Movies
Ratings
53
SilmidoRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
Freddy vs. JasonRated ★ 4.0