Movies
Ratings
593
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5- Highway FamilyRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 1.5